[if {option-img}=true] [/if {option-img}=true]

10 янв 2022

64

0

📢Активно розпочала новий 2022 рік новостворена кафедра менеджменту та економіки.

 ☝️ Зокрема, 4 січня на запрошення директора Олешківського опорного закладу освіти № 4 Олешківського міської ради Надії Штанько завідувачка кафедри Людмила Назаренко провела з педагогами школи тренінг з теми «Соціальна культура організації».

 🙋‍♀️🙋 У форматі підготовки до засідання педагогічної ради дослідили сутність і чинники впливу на формування соціальної культури організації; склали соціокультурний мінімум здобувача освіти - бачення педагога; виокремили рівні сформованості соціальної культури школи та визначили показники її якості.

А ще активно тренувалися, працювали в групах, активно спілкувалися 😉

 👉 Не обійшли і питання профорієнтаційної роботи в закладі освіти.

З класними керівниками 10-11 класів домовилися про зустрічі з майбутніми випускниками та їхніми батьками.

 👍 Керівництво школи та вчителі запропонували продовжити співпрацю з науковцями кафедри менеджменту й економіки у плані науково-методичного навчання з актуальних проблем в освіті, підготовки старшокласників до проходження зовнішнього незалежного оцінювання та успішного здобуття вищої освіти.

Науковий і методичний матеріал з теми тренінгу залишився у закладі освіти для практичного використання в системі просвітницької соціокультурної роботи педагогів з учнями, батьками, громадськістю.

Вернуться