Директор

There are no translations available.

               

 
Діденко Сергій Володимирович – директор Херсонського інституту «Міжрегіональної Академії управління персоналом», Заслужений юрист України,
доктор юридичних наук, професор  

Освітній та трудовий шлях

       Народився 14 листопада 1952 року. Свою трудову діяльність розпочав у 1972 році після закінчення Херсонського машинобудівного технікуму зі спеціальності «Енергозбереження промислових підприємств та установок».

У 1989 році з відзнакою закінчив Миколаївський ордена Трудового Червоного Прапора кораблебудівний інститут ім. адм.Макарова за спеціальністю «Устаткування і технологія зварювального виробництва» і отримав кваліфікацію інженера-механіка.  У 2001 році закінчив Херсонський економіко-правовий інститут, отримавши вищу юридичну освіту зі спеціальності «Правознавство» (кваліфікація молодший спеціаліст-юрист). У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство» (кваліфікація юрист). 

У 2008 році отримав вищу економічну освіту за спеціальності «Менеджмент організацій», закінчивши Херсонський економіко-правовий інститут.

З грудня 1986 року по теперішній час перебував на різних керівних посадах в УМВС Херсонської області: начальника факультету заочного навчання Херсонського юридичного інституту Національного університету внутрішніх справ; проректора Херсонського юридичного інституту Національного університету внутрішніх справ з економічних питань та матеріально-технічного забезпечення; начальника відділу матеріально-технічного забезпечення; виконуючого обов̓язки проректора Харківського національного університету внутрішніх справ; начальника Херсонського юридичного інституту; першого заступника начальника з навчально-методичної та наукової роботи.

З листопада 2011 року – директор Херсонського інституту МАУП.

Наукова діяльність

Сфера наукових інтересів – оперативно-розшукова діяльність, кримінальне право, кримінологія, криміналістика.

У 2007 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Правові та організаційно-тактичні основи попередження і розкриття злочинів, пов̓язаних із застосуванням вибухових речовин чи бойових припасів».

Через рік присуджено науковий ступінь кандидата юридичних наук, обрано членом-кореспондентом інженерної Академії України та у 2009 р. дійсним членом (академіком). У 2010 році присвоєно вчене звання доцента кафедри кримінального права та кримінології. В цьому ж році закріплено тему докторської дисертації, а саме «Правові і теоретичні основи криміналістичного озброєння».

В січні 2014 року рішенням Вченої ради Міжрегіональної Академії управління персоналом присвоєно вчене звання професора кафедри правових дисциплін.

В листопаді 2016 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 - адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право на тему "Адміністративно-правове забезпечення обігу та застосування зброї в Україні". 

Діденко Сергій Володимирович є автором двох монографій та більш ніж 50 наукових публікацій, в тому числі в міжнародних та фахових виданнях.

Відзначений державними та відомчими нагородами

Президентські нагороди

- Медаль «За бездоганну службу» ІІІ ступеня (2004р.)

- «Заслужений юрист України» (2008р.)

Нагороди від Міністерства внутрішніх справ

- Нагрудний знак «За відзнаку в службі» ІІ ступеня (1999р.)

- Відзнака-медаль «За сумлінну службу» ІІІ ступеня (2003р.)

- Нагрудний знак «За відзнаку в службі» І ступеня (2004р.)

- Відзнака-медаль «За сумлінну службу» ІІ ступеня (2004р.)

- Відзнака МВС «Почесний знак МВС України» (2006р.)

- Відзнака-медаль «За сумлінну службу» І ступеня (2006р.)

- Відзнака МВС «Закон і честь» (2007р.)

- Відзнака МВС «За безпеку народу» ІІ ступеня (2009р.)

- Відзнак МВС «За розвиток науки, техніки та освіти» (2009р.)

- Відзнака-медаль «Патріот України» (2013р.)

- Грамота «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України» (2013р.).

Церковні нагороди

- Орден Української Православної Церкви Преподобного Нестора Літописця та Преподобного Іллі Муромця (2010р.)