Бібліотека

науково-методична бібліотека

There are no translations available.

        У наші дні бібліотека, як музей і театр, також залишається важливою складовою частиною культурного життя освіченої громадськості. А в Академії – виконує незамінну роль в здобутті знань сучасною студентською молоддю.

         Нині бібліотека ХІ МАУП нараховує понад 22 тисячі 500 примірників навчальної, наукової та довідкової літератури. Також є надходження спеціалізованих періодичних видань. У бібліотеці діє читальна зала, книжковий фонд якої нараховує приблизно 9 тисяч примірників.

         Співробітники бібліотеки – найкращі фахівці, які можуть вчасно надати необхідне джерело або точний шлях до його пошуку.

         Проводиться масова робота: книжкові виставки, тематичні та інформаційно-оглядові полиці, інформаційні стенди, індивідуально-консультаційна робота.

В Міжрегіональній Академії управління персоналом є власне видавництво, яке щороку забезпечує студентів в Академії та за її межами методичною та науковою літературою. Також МАУП надає можливість користуватись літературою на електронних носіях. Забезпечення дисками з навчальною та методичною літературою входить до суми оплати за навчання та видається кожному студенту під час вступу до Херсонського інституту МАУП.

Тож запрошуємо всіх до нашого храму знань, аби примножити інтелектуальний рівень та збагатитись духовно!